Miejsce stylowych ludzi

Czysty dom to nudny dom? Nic z tych rzeczy!

Czysty dom to nudny dom? Nic z tych rzeczy!

Artystyczny nieład sprawdzi się w pracowni malarza lub rzeźbiarza, ale z pewnością nie jest pożądany w domu lub w mieszkaniu. Pomyśl – jak bałagan wpływa na Twoje życie. Ile razy spóźniłaś się do pracy, ponieważ klucze od mieszkania leżały na półce pomiędzy stertą kolorowych magazynów a talerzami z pozostałościami wczorajszej kolacji? Ile razy w nerwach poszukiwałaś książki od angielskiego swojego dziecka, bo zbliżała się godzina przyjścia korepetytora, a książka magicznie zniknęła? Powinnaś sobie uświadomić, że nieporządek w domu powoduje chaos także w życiu zawodowym i prywatnym. Wiesz już, że bałagan to nie jest Twój sprzymierzeniec i próbujesz sobie poradzić z codziennym sprzątaniem i utrzymaniem ładu w mieszkaniu, ale brakuje Ci czasu i energii? My mamy na to sposób.

Niech o Twój dom zadbają zawodowcy

Coraz większa świadomość zalet życia w uporządkowanym mieszkaniu oraz mniejsza ilość czasu wynikająca z zapracowanego rytmu dnia to wzrost popytu na usługi sprzątające. Aby połączyć osoby poszukujące gosposi lub sprzątaczki z osobami, które zajmują się wykonywaniem tych zawodów, powstały profesjonalne portale. Za pomocą strony można łatwo i szybko dotrzeć do doświadczonych kobiet i mężczyzn, zawodowo zajmujących się prowadzeniem domu. Warto podkreślić, że portal oferuje wygodną funkcjonalność, jaką jest możliwość określenia dokładnego zakresu usług, który nas interesuje. Jeżeli poszukujemy osoby, która ma zajmować się wyłącznie myciem okien, wystarczy, że zaznaczymy to w odpowiednim okienku. Jest to o tyle komfortowe rozwiązanie, że nie musimy tracić czasu na kontakt z kolejnymi, wybranymi osobami, aby dowiedzieć się, że akurat nie oferują one mycia okien. Profesjonalna gosposia lub sprzątaczka to ogromne wsparcie, dzięki któremu możemy być pewni, że nasze mieszkanie będzie lśniło czystością nawet w czasie naszej choroby czy braku czasu na sprzątanie. Warto podkreślić, że określenia sprzątaczki oraz pomocy domowej często używane są zamiennie, choć tak naprawdę są to dwie różne profesje. Sprzątaczki zajmują się wyłącznie sprzątaniem, a pomoce domowe (gosposie) oprócz utrzymania porządku – gotują, opiekują się dziećmi i zwierzętami domowymi, a czasami pomagają w ogrodzie.

Jak wybrać gosposię lub sprzątaczkę?

Po pierwsze, szukając pomocy domowej, należy wybierać spośród osób mieszkających w naszej okolicy. To ważny czynnik, szczególnie w przypadku osób nieposiadających samochodu. Ponadto sprzątaczka powinna być uczciwa i solidna. Te cechy ciężko jest zweryfikować, jeżeli sprzątaczka nie dysponuje referencjami ani nie jest osobą poleconą nam np. przez znajomych. Na szczęście, na portalu www.pomocedomowe.pl można oceniać zatrudnione osoby. To pozwala szybko i łatwo odnaleźć gosposię, która ma pozytywne opinie wśród wcześniejszych pracodawców. Potwierdzeniem profesjonalizmu wybranej sprzątaczki lub gosposi jest jej zainteresowanie nie tylko wynagrodzeniem, ale i kwestią używanych środków czystości oraz wyznaczeniem stref prywatności domowników, których nie powinna przekraczać.

 

Artykuł sponsorowany

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl