Miejsce stylowych ludzi

Poznaj promocje w Drogeriach Hebe

Poznaj promocje w Drogeriach Hebe

Nazwa sieci Hebe nie jest wcale przypadka, a jej inspiratorką jest grecka bogini o tym samym imieniu, patronka młodości i wiecznego piękna. Drogerie stawiają na kosmetyki dobrej jakości dbając jednocześnie o to, aby ich znakiem rozpoznawczym niezmiennie pozostawała przystępna cena. 

W gazetce promocyjnej Hebe klienci mogą liczyć przede wszystkim na kosmetyki znanych producentów, mocną jej stroną są jednak również należące do drogerii marki własne. Można kupić więc kosmetyki do makijażu, ciała, twarzy oraz włosów, w drogeriach pojawiają się jednak również biżuteria, książki, a także artykuły niezbędne do domu i te o charakterze dekoracyjnym. Hebe to także miejsce, w którym możemy liczyć na szeroką gamę perfum oraz wód zapachowych. Gazetka Hebe promocje daje także niezbędne informacje na temat promocji na dermokosmetyki i marki, które posiada ona na wyłączność. Lista tych ostatnich może zaimponować są to bowiem tak prestiżowi producenci, jak choćby Gosh oraz Nacomi. Hebe dba także o dzieci, każda drogeria posiada więc specjalny dział dziecięcy. 

Ten również budzi uznanie, znajdują się w nim bowiem wszystkie te artykuły, które mogą przydać się dzieciom, a więc choćby pieluszki, oliwki, specjalne kremy oraz artykuły spożywcze. Drogerie Hebe są kojarzone przede wszystkim jako miejsce przyjazne kobietom, należy jednak podkreślić, że nie zapomina się w nich również o mężczyznach. Panowie mogą liczyć na swój własny dział, często obejmowany akcjami promocyjnymi. Hebe dba zresztą o klientów na bieżąco, dzięki czemu ci ostatni mogą spodziewać się nie tylko rozbudowanej, ale i stale uzupełnianej oferty. Sieć może zaproponować osobom chcącym korzystać z jej usług także kartę Hebe. Jej posiadacze mogą korzystać z promocji, karta daje jednak dostęp także do bonów na zakupy. Podobną ofertę oseruje salon Agata meble, w któych można zakupić kartę podarunkową. 

Gazetka promocyjna Hebe to zresztą najlepszy sposób na to, aby dowiedzieć się, które z akcji promocyjnych skierowane są jedynie do osób posiadających wspomnianą kartę. Rabaty mogą tu sięgać nawet pięćdziesięciu procent. 

Jeszcze innym sposobem na udane, a jednocześnie tanie zakupy w Hebe są karty podarunkowe. Ich wartość wynosi od 50 do nawet 300 PLN, one same zaś mogą okazać się szczególnie atrakcyjnym prezentem dla bliskich nam osób. Jeszcze innym niż gazetka źródłem wiedzy o tym, co może nam zaproponować drogeria jest Magazyn Hebe. Ten ukazuje się raz w miesiącu i jest darmowy, możliwy do otrzymania po zrobieniu zakupów. Jego atutem jest szeroki wybór artykułów, wywiadów oraz porad. Ciekawa jest zwłaszcza sesja zdjęciowa, jej bohaterkami są bowiem same czytelniczki miesięcznika. Te ostatnie mogą też brać udział w wielu konkursach o zróżnicowanym charakterze. Magazyn to także znakomity sposób na przybliżenie kupującym produktów składających się na asortyment drogerii. Jeśli chcemy być na bieżąco z tym, co ma nam do zaoferowania drogeria, możemy sięgnąć po jeszcze jedno rozwiązanie. 

Jest nim aplikacja mobilna Hebe pozwalająca na szybkie zorientowanie się, które produkty można obecnie nabyć w drogerii. To także doskonały zbiór informacji o karcie lojalnościowej i sposób na zlokalizowanie najbliższej drogerii, gdy nie znajdujemy się w znanych nam okolicach. Drogerie sieci Hebe posiadają wiele kosmetyków, których nie można kupić w żadnym innym miejscu. Być może dlatego nie są one aż tak popularne, choć nie da się ukryć, że przynajmniej kilka z nich już teraz doczekało się miana kultowych. Tak jest choćby w przypadku masek Kallos. Są one polecane w wielkich słojach i nawet bez promocji można nabyć ich solidny zapas. Ich największym atutem jest jednak skuteczność i to jej zawdzięczają swoją popularność.

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl

Warto zobaczyć