Miejsce stylowych ludzi

Czy depilacja laserowa się opłaca?

Czy depilacja laserowa się opłaca?

​Lato już blisko, a tym samym czas eksponowania ciała. W modzie jest to, by pozbywać się owłosienia z różnych jego partii, więc skutecznych metod szukają nie tylko panie, ale również i panowie. Depilacja laserowa cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i choć jest dość dużą inwestycją, to jednak gwarantuje fakty styczny i długotrwały efekt oraz minimalizuje ryzyko podrażnień, jakie zdarzają się przy tradycyjnych metodach.

  1. Cena depilacji laserowej
  2. Na czym polega depilacja laserowa?

Cena depilacji laserowej

Koszty depilacji laserowej są duże, ale biorąc pod uwagę to, że efekty będą się utrzymywać nawet przez kilka lat, a zabieg jest bezpieczny dla skóry, to warto o wydanych pieniądzach pomyśleć w perspektywie czasu. Wówczas depilacja laserowa https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/ może być jedną z tańszych metod.

Cena depilacji laserowej jest uzależniona od wielu różnych aspektów. Najczęściej należy się liczyć z tym, że zapłacimy od około 80 do 150 złotych usunięcie owłosienia z jednego obszaru zabiegowego – na przykład bikini, pach, nóg czy partii twarzy. Ze względu na działanie lasera konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu, ale konkretna liczba jest wskazywana indywidualnie przez specjalistę. Można więc w przybliżeniu oszacować, że koszt depilacji nóg może wynieść w sumie nawet ponad 1500 złotych. Oczywiście potem należy wykonywać raz w roku zabiegi przypominające, więc tak naprawdę mówimy tu o jednorazowym wydatku i trwałym efekcie. I choć może nam się wydawać, że tradycyjne metody są tańsze, to w perspektywie czasu te różnice nie są tak duże. Poza tym warto śledzić oferty promocyjne, jakie specjalistyczne gabinety przygotowują dla swoich klientów. Dzięki temu można zapłacić zdecydowanie mniej, jeśli na przykład wykupi się cały pakiet z góry.

Na czym polega depilacja laserowa?

Sama depilacja laserowa polega na usuwaniu niechcianych włosków z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń. To właśnie wiązka lasera niszczy cebulki, działając na zawartą w nich melaninę. W ten sposób dochodzi do trwałego uszkodzenia włosów i choć zabieg trzeba powtarzać, to efekt jest długotrwały i spektakularny. Poza tym ta metoda jest skuteczna na wszystkich partiach ciała. Tym samym raz i na zawsze można się pozbyć włosów i cieszyć się gładkim ciałem. Warto przy tym pamiętać o tym, że depilacja laserowa jest możliwa tylko wówczas, gdy mamy ciemne włosy, a skóra nie jest opalona. Do zabiegu należy się również odpowiednio przygotować, a po nim ciało także będzie wymagać specjalnej pielęgnacji. Warto jednak dla efektu zdecydować się na taką depilację.

Artykuł sponsorowany

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl

Warto zobaczyć