Miejsce stylowych ludzi

Oczyszczacze powietrza z oryginalnym designem

Oczyszczacze powietrza z oryginalnym designem

Doprecyzowane wnętrze wymaga nowoczesnych i designerskich rozwiązań. Oczyszczacze marki Fellowes z pewnością są nowoczesne, ale czy dopasujemy je do  własnego wnętrza?

Jak dopasować urządzenie do konkretnego pomieszczenia i dlaczego warto mieć w domu oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza najważniejsze zalety

Jakość powietrza w Polsce nie napawa optymizmem, szczególnie w sezonie grzewczym, smog i zanieczyszczenia dają o sobie znać najbardziej. Co nie oznacza że w okresie wiosenno-letnim, problem z jakością powietrza gruntownie się zmienia. Wówczas powietrze jest przepełnione pyłami i alergenami, co nie jest łatwe dla osób borykających się z alergiami wziewnymi. Dobrej klasy oczyszczacze powietrza, jak oczyszczacze marki Fellowes, skutecznie wyeliminują pochodne smogu, a także alergeny, roztocza i kurz. Oczyszczacz powietrza to także jego skuteczny odświeżacz, dzięki któremu powietrze staje się rześkie, jak w lesie, szczególnie kiedy posiada on funkcję jonizacji, jak np. Fellowes AeraMax Pro AM 3 PC oczyszczacz z jonizatorem. Jonizacja powietrza pozytywnie wpływa na eliminację szkodliwych wirusów i bakterii, skutecznie je zwalczając. Dzięki zastosowaniu oczyszczaczy we własnym domu polepszamy zdrowy sen i umożliwiamy łatwiejsze zasypianie. Czyste powietrze wpływa również na pracę serca i mózgu, a także koncentrację.

Jak dobrze dobrać oczyszczacz powietrza?

Niezależnie czy szukamy urządzenia do użytku domowego, czy też do przestrzeni biurowej, szkoły, czy przychodni lekarskiej, zawsze należy dopasować wydajność i powierzchnię oczyszczania do powierzchni konkretnego pomieszczenia, w którym ma pracować oczyszczacz powietrza. Nie ma możliwości, żeby urządzenie o małej wydajności pracowało równie dobrze i skutecznie na bardzo dużej przestrzeni. Większość dostępnych w profesjonalnych sklepach oczyszczaczy marki Fellowes, może pochwalić się bardzo dużą wydajnością, np. Fellowes AeraMax Pro AM 3 PC oczyszczacz z jonizatorem nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 65 m2, natomiast jego wydajność to aż 374 m3/h. Ważnym parametrem powinna być również głośność pracy, a także pobór prądu, nie można zapomnieć również o najważniejszym czyli zastosowanych metodach i sposobach filtracji, ponieważ to one właśnie stanowić będą o skuteczności.

Jak to jest z wyglądem, czyli czy oczyszczacz musi być nieładny?

Oczyszczacze powietrza mają za zadanie filtrować je i to jest ich główne zadanie, wydawać by się mogło, że wygląd ma tu drugorzędne znaczenie, jednak nie można zapominać o tym, że jest to jednak sprzęt, którego nie schowamy, który aby pracować skutecznie musi być umieszczony w widocznym miejscu, niczym nie przykryty zabudowany i za niczym nie schowany. Dlatego też dobrze by było, żeby był on po prostu ładny. Oczyszczacze marki Fellowes charakteryzuje ciekawy choć prosty design. Urządzenia tej marki z łatwością dopasujemy do wielu różnych wnętrz.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Artykuł partnera

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl