Miejsce stylowych ludzi

Karierę utorowała jej eurowizyjna porażka. Ola Ciupa kiedyś była "statystką" producenta, dziś zajmuje się muzyką.

Karierę utorowała jej eurowizyjna porażka. Ola Ciupa kiedyś była "statystką" producenta, dziś zajmuje się muzyką.

Ola Ciupa rozpala wyobraźnię mężczyzn od czasu, gdy wystąpiła u boku Donatana. Choć nie pochwalamy przedmiotowego traktowania kobiet ze względu na ich wygląd, to nie ulega wątpliwości, że jej uroda sprawiła, że stała się postacią popularną. Jaką rolę pełni obecnie słowiańska dziewczyna Donatana?

YouTube w połowie lipca miał premierę teledysk do utworu "Glow Up" od Kuby. Klip szybko zyskał ponad 2 miliony wyświetleń, a wystąpiła w nim również Ola Ciupa. To ta sama kobieta, którą Polska poznała w 2014 roku, gdy myła Donatana w drewnianej wannie. Kobieta jest teraz nie tylko muzą dla innego rapera, ale także jego narzeczoną, a także współautorką kilku piosenek Kuby.

Ola Ciupa świetnie przeszła drogę od Miss Polski do kariery producentki telewizyjnej i muzycznej. Zachowała swój pseudonim, mimo że w czasach, gdy występowała na scenie, była typową Słowianką. Do dziś używa imienia "Słowianka", ale jej życie bardzo się zmieniło. Zobaczcie, co nowego u Oli Ciupy.

Ola Ciupa: Od seksownej praczki Donatana, do kariery w mediach

Aleksandra Ciupa po raz pierwszy spotkała się z nią publicznie, gdy wzięła udział w konkursie piękności. W 2013 roku zdobyła tytuł Vice Miss Mazowsza, dotarła do półfinału Miss Polski. Została również finalistką Foto Models Poland 2013.

Ola Ciupa rozpoczęła karierę modelki i wystąpiła m.in. w teledyskach grupy disco polo Mega Dance "Siodme niebo", oraz "Jestes przy mnie". Była również prezenterką w programie "Discostacja".

Przyjęła propozycję Donatana jako fotomodelka. Szukał on pięknych kobiet do zaśpiewania "My, Slowianie". Piosenka odniosła ogromny sukces dzięki Donatanowi i Cleo, a kobiety z teledysku stały się bardzo popularne w całym kraju.

Ciekawostką jest, że Ola Ciupa za występ w teledysku Donatana nie dostała żadnych pieniędzy. Nie żałowała tej decyzji. "Początkująca modelka, jak ja wtedy, może liczyć na kilkaset złotych za udział w teledysku. Wiedziałam, że ma on takie możliwości działania, że w przyszłości będę mogła na tym zarobić. I tak się właśnie stało". Stwierdziła to w jednym z wywiadów.

Ola Ciupa, magazyn męski CKM, zgodziła się na udział w sesji ze względu na zainteresowanie, jakim cieszył się teledysk i piosenka Donatana i Cleo.

Donatan i Cleo wystąpili razem na scenie z dziewczynami z teledysku przy okazji piosenki "My, Slowianie", która została wybrana do reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Choć polska piosenka nie stała się hitem to wzbudziła ogromne międzynarodowe zainteresowanie. Wskazywano na zbytnią seksualizację Oli Ciupy piorącej brudne ubrania w drewnianej wannie. Krytykowano ją również za seksistowski i instrumentalny sposób przedstawienia.

Ola Ciupa

Zamieszanie wokół Oli Ciupy wzrosło dopiero po konkursie Eurowizji, który nie przyniósł oczekiwanego sukcesu. Kobieta postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i chętnie pojawia się na różnych imprezach, pozując na ściankach.

Podobnie jak Cleo i Paula Tumala, które współpracowały z Donatanem, Ola Ciupa stała się celebrytką, a zainteresowanie jej osobą utrzymywało się przez wiele lat. Kobieta związała swoją przyszłość z showbiznesem i została prowadzącą w 4fun.tv.

Nadal była modelką i fotografem jednocześnie. Po raz kolejny wzięła udział w konkursie piękności w tym samym roku, w którym była na Eurowizji w Kopenhadze. Była bezkonkurencyjna w wyborach Miss Małopolski 2014, dzięki czemu mogła wystartować w konkursie Miss Polski. Odrzuciła tę możliwość i wystąpiła w drugim teledysku, tym razem śpiewając "Brać" Donatana Cleo i Enej.

"Słowianka Donatana" zawładnęła mediami, a ona sama po występie na Eurowizji chętnie rozmawiała na wiele tematów. Kuba Wojewódzki przeprowadził z nią wywiad, w którym zdradziła, że stara się zostać... Showgirl. Zdradziła swojemu szefowi, że przeszła testy castingowe. "Dostałam się do finałowej dziesiątki, ale nie wybrałeś mnie, bo nie dostrzegłeś mojego talentu. Teraz życie sprawiło, że jestem twoim gościem". mówiła w programie Kuby Wojewódzkiego.

Ola Ciupa od zawsze wzbudzała emocje. Wiele osób było ciekawych jej biustu od momentu, gdy weszła na swoją pierwszą sesję zdjęciową. Ona sama zawsze podtrzymywała przekonanie, że została tak obdarzona przez naturę. "Niedawno podszedł do mnie mały chłopiec i powiedział, że widział, jak skakałam w programie. >>Mój tata powiedział mi, że miałaś implanty piersi i że przeszłaś operację. Chciałabym o tym porozmawiać, ponieważ jest wielu młodych ludzi, którzy pytają mnie, jak zaczęłam swoją karierę. Chciałabym, żebyś wyjaśniła, że moje piersi były naturalne i że nie miałam żadnej operacji, żeby młodzi ludzie nie wierzyli, że to jest ścieżka kariery. Ciupa powiedziała to w wywiadzie w programie Kuby Wojewódzkiego. Niektórzy uznali, że jej słowa nie są szczere, ponieważ była w związku z Krzysztofem Gojidzem (lekarzem medycyny estetycznej).

Więcej plotek znajdziesz na https://spokeo.pl/plotki

Ola Ciupa otwarcie mówi o tym, że uwielbia o siebie dbać. Chętnie rozmawiała też o zabiegach kosmetycznych. Z drugiej strony podzieliła się w mediach społecznościowych, że codziennie biega, uprawia jogę i chodzi na siłownię. To nie tylko gwarantuje jej szczupłą sylwetkę, ale także pozwala na kontrakt z producentami obuwia.

Ola Ciupa postanowiła również zadbać o swoją edukację. Nie mogła go zdobyć, bo była zbyt zajęta karierą. Skończyła studia i napisała pracę magisterską o wpływie diety na stan i wygląd skóry.

Ola Ciupa brała również udział w produkcji telewizyjnej. Wystąpiła w jednym z odcinków "Damy i wieśniaczki", programu telewizji TTV. Skupia się na działalności związanej z muzyką. Od 2019 roku jest prezenterką w EskaTV, często pojawia się w różnych częściach.

Jej kariera od wielu lat systematycznie się rozwija. Wciąż prezentowała programy telewizyjne i była modelką. Kobieta zaczęła również tworzyć muzykę i prowadzić wydarzenia muzyczne. Na mediach społecznościowych często zamieszcza zdjęcia i relacje z imprez, na których występowała jako DJ Slavic.

Jak widać, Ola Ciupa bardzo interesowała się życiem osobistym wielu osób. Od czasu do czasu wypowiada się na temat swoich związków. Podzieliła się, że wiele lat temu była zaręczona, ale związek się zakończył. Przez długi czas była partnerką Danny'ego Ferreriego, pojawiła się w wielu teledyskach ukochanego. Para rozstała się w 2019 roku po ukazaniu się teledysku "Vacation With an Ex". "Teraz nadszedł czas, aby zakończyć ten rozdział w moim życiu. Wielu z was zastanawiało się, czy nadal jesteśmy razem. Nie odpowiadaliśmy na te pytania, bo do niedawna wierzyliśmy, że damy sobie radę sami. Chcę podziękować Oli za ten czas, który razem spędziliśmy. Były wzloty jak i upadki, tak jak w każdym związku. Życzymy sobie nawzajem szczęścia i pozostania w dobrej partnerskiej relacji" - skomentował Danny za pośrednictwem Instagrama.

Ola Ciupa od 2019 roku przeżywa zmiany w swoim życiu. Bije w rytmie z sercem, które znalazło swoją drugą połówkę. Przynajmniej więc "Słowianka Donatana" i jej ukochany, raper Kubańczyk (naprawdę Jakub Flas), nadal są razem. Na Instagramie jest wiele profili obojga, a na nich zdjęcia pary, wyznania miłości i promocja wspólnych przedsięwzięć. Ola Ciupa pojawia się w teledyskach Kuby. Rapuje on, że nie wyobraża sobie życia bez Oli Ciupy.

Ola Ciupa wydaje się szczęśliwa i spełniona. "Jeśli muszę czegoś w życiu żałować, to staram się to wykorzystać jako lekcję na następny raz i nie powtarzać błędów. Ogólnie jestem zadowolona z tego, jak potoczyło się moje życie". W rozmowie z agencją Newseria Ola Ciupa stwierdziła, że nawet jeśli zdarzają się złe chwile, to one mnie uczą.

Więcej znajdziesz na spokeo.pl

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl