Miejsce stylowych ludzi

Co można kupić w hurtowni fryzjerskiej?

Co można kupić w hurtowni fryzjerskiej?

Profesjonalne narzędzia i gadżety fryzjerskie, kosmetyki i produkty do stylizacji dostępne są w wyspecjalizowanych hurtowniach, zapewniających obsługę salonów fryzjerskich. Co oczywiste, zawodowi fryzjerzy nie zaopatrują się w standardowych drogeriach. Korzystają ze specjalnych ofert, które wypadają znacznie korzystniej pod względem finansowym. Wyjaśniamy, jakie konkretnie artykuły do salonów fryzjerskich oferuje hurtownia. 

Wyposażenie salonu fryzjerskiego - meble fryzjerskie tylko z hurtowni!

Jeśli urządzasz swój salon lub jesteś na etapie jego odświeżania, możesz skorzystać z oferty wyposażenia meblowego, stworzonej z uwzględnieniem specyfiki pracy fryzjerów. Profesjonalne meble fryzjerskie to wizytówka salonu. Są także ułatwieniem w wykonywanych czynnościach. W hurtowni można znaleźć profesjonalne fotele fryzjerskie dla klienta i stylisty fryzur w różnym designie. Od prostych i niedrogich, po te wyjątkowo wygodne i niezwykle efektowne. Przydadzą się takie z opcją regulowania, dzięki której praca fryzjera stanie się łatwiejsza. W asortymencie oprócz foteli znajdują się również konsolety fryzjerskie, myjki, brodziki, a także stojaki, krzesła i stoliki. Dzięki temu możesz skompletować pełne wyposażenie, zakupić to, którego aktualnie brakuje lub przestało prezentować się atrakcyjnie. Ze względu na intensywną eksploatację elementów wyposażenia, polecamy postawić na profesjonale meble fryzjerskie od uznanych, czołowych producentów. 

Profesjonalne narzędzia do salonu fryzjerskiego

Narzędzia do pracy fryzjerskiej powinny być profesjonalne. Warto pamiętać o ich regularnej wymianie, aby utrzymać profesjonalny poziom usług. W sklepie dla fryzjerów dostępne są przede wszystkim nożyczki fryzjerskie oraz maszynki do strzyżenia w różnych modelach, dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni sprzęt. W asortymencie znajdują się również urządzenia do stylizacji: suszarki, lokówki, prostownice, a także infrazony, nawilżacze czy suszarki hełmowe. Wszystko to od konkurencyjnych producentów, aby każdy mógł dopasować sprzęt do zakresu i techniki pracy. W hurtowni masz dostęp do dobrych elektronarzędzi światowych marek w konkurencyjnych cenach. Możesz skorzystać z pełnej gwarancji. Taki sprzęt uzupełnia oferta dodatkowych akcesoriów, dzięki którym praca może stać się jeszcze bardziej efektywna i komfortowa.

Najlepsze kosmetyki do włosów profesjonalnych linii w ofercie hurtowni

Po kosmetyki fryzjerzy również udają się do hurtowni. Polecamy hurtownie fryzjerską https://salonova.pl/.Ta oferuje znacznie więcej produktów niezbędnych do pracy z włosami. Są to artykuły do zastosowania profesjonalnego w salonach fryzjerskich. Topowe marki oraz te mniej popularne szamponów, odżywek i masek to tylko niewielka część oferty. Bogaty wybór produktów potrzebnych do koloryzacji włosów, ich pielęgnacji po zabiegach fryzjerskich sprawia, że każdy może wyposażyć się w pełnej komplet środków do pracy. Nie brakuje również produktów do stylizacji: gum, żeli, pianek czy lakierów. Tak naprawdę to tylko przykładowe kosmetyki fryzjerskie do kupienia w hurtowni, bo oferta jest bardzo szeroka. Czeka na Ciebie olbrzymi wybór profesjonalnych kosmetyków do włosów, dzięki którym stworzysz idealną fryzurę, oczekiwaną przez klienta czy klientkę. Podsumowując, w hurtowni fryzjerskiej znajduje się ogromny wybór produktów zaopatrzenia salonów fryzjerskich. Znajdziesz w niej wszystko, co potrzebne do Twojej pracy w korzystnych cenach, począwszy od mebli, przez narzędzia fryzjerskie, po odpowiednie kosmetyki. To wszystko w jednym miejscu i jest w czym wybierać!

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl