Miejsce stylowych ludzi

5 wiosennych fryzur

5 wiosennych fryzur

Idealne loki

Stylista John Weil, dyrektor kreatywny w salonie Real Hair w Chelsea i uczestnik projektu edukacyjnego MyHairDressers.com

Fryzura ta jest łatwa do odtworzenia w domu. Weź pasma wysuszonych włosów o szerokości 3-5 cm, potraktuj każde z nich sprayem nawilżającym lub olejkiem do włosów, a następnie zwiń je lokówką o średniej średnicy. Nie masz żadnych pomysłów! Nie używaj do tego celu szczypiec, tylko zakręć włosy aż do kości policzkowych. Po ostygnięciu loków i zabezpieczeniu ich kształtu, wykonaj zgrabny, równy przedziałek na środku głowy. Następnie przeczesać loki i utrwalić wynik po obu stronach za uszami, jak na zdjęciu.

"Crossfire".

Stylista John Wiel, dyrektor kreatywny Real Hair Salon w Chelsea i współtwórca MyHairDressers.com

Przygotuj swoje włosy, przygotowując je żelem do włosów. Zrób rozstanie pośrodku, weź pasmo z przodu, pociągnij je do tyłu wzdłuż nagłówka i zaplataj. Upnij kucyka niewidoczną gumką i upnij warkocz na włosach z tyłu głowy. Następnie weź pasmo, zaczynając od ucha i zaplataj je przez pierwszy warkocz po drodze. Twórz te same warkocze po drugiej stronie głowy. Aby uzyskać pełną i uporządkowaną fryzurę, końcówki wszystkich warkoczy można zebrać w kucyk lub spleść w warkocz.

Fałszywe Bangi

Stylista Patrick Cameron, twórca Akademii Szkoły Szkolenia Fryzjerskiego Patrick Cameron i współtwórca MyHairDressers.com

Sprytnym sposobem na oprawę twarzy bez obcinania grzywek są włosy wzięte z głębi włosów. Wykonaj nierówny przedziałek w okolicach skroni, przeczesz lekko włosy od wewnątrz, aby nadać im teksturę. Wyrzuć włosy do tyłu (na drugą stronę głowy) nad czołem, po drodze znajdź najbardziej pożądaną pozycję dla tych grzywek i zabezpiecz je spinką.

"Muszla".

Stylista Vidal Sassoon Callam Warrington, fryzjerka Rachel Weiss, uczestniczka projektu edukacyjnego MyHairDressers.com.

Kolejna opcja fałszywych grzywek. Robimy niski przedziałek, stylizujemy włosy pianką i suszarką. Po zwinięciu przedniej części na jedną gorącą lokówkę przez 20 minut. Lokówki są usuwane, włosy są trochę potrząsane i stylizowane na boki, jak na zdjęciu. Aby fryzura lepiej się trzymała, polecam utrwalić ją za pomocą siatki i lekkiego lakieru do włosów.

Sprawdź kosmetyki do włosów w gazetka biedronk.

Nieudolna bułka

Stylista Patrick Cameron, twórca Patrick Cameron Training School, współpracownik MyHairDressers.com

Wiązka wygląda młodo, a jednocześnie elegancko. Najbardziej aktualna opcja jest wykonywana u podstawy szyi. Podobnie jak Marni, zbierz włosy w niskiego kucyka, unieś końcówki, owiń je wokół kucyka i upnij spinką lub beczką. Aby nadać fryzurze "twórczego bałaganu", wyciągnij lekko włosy z koka i utrwal je lakierem. Po stworzeniu kucyka Chanel, delikatnie rozczesz włosy. Tylko nie przesadzaj, zwłaszcza jeśli masz cienkie włosy, które mają tendencję do wypadania. Następnie owiń go w kok i udekoruj elegancką siatką w kolorze swoich włosów. Zabezpieczyć ją szpilką Bobby'ego.

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl