Miejsce stylowych ludzi

Dekoracje w stylu pop Art. Postaw na indywidualizm!

Dekoracje w stylu pop Art. Postaw na indywidualizm!

Dekorowanie mieszkania to bardzo wciągające i odpowiedzialne zajęcie. W zależności od tego, jakie detale umieścimy w salonie, kuchni czy sypialni, pokoje te będą miały zupełnie inny klimat, inne wibracje. To, na jaki styl dekorowanie się zdecydujemy, jest także uzależnione od tego jakie mamy w środku meble, ile przestrzeni, czy dominuje drewno, czy może raczej plastik lub metal. Jest też jeszcze jeden istotny aspekt w tym procesie: nasz własny charakter. Jeśli jesteś osobą kolorową, ekstrawagancką i ceniącą swój indywidualizm, powinieneś lub powinnaś zainteresować się pop artem - nurtem sztuki współczesnej, który został stworzony właśnie dla takich osób!

obrazy pop art

Obrazy Pop Art to przede wszystkim nowoczesny, kolorowe grafiki, które charakteryzują się wyraźnymi, jaskrawymi, często kontrastującymi ze sobą kolorami. Już sam ten opis pokazuje, do jakich wnętrz i do jakich ludzi ten styl na pewno nie będzie pasował. Klasyczne wnętrza, industrialne pokoje czy rustykalne salony - tutaj pop art z całą pewnością się nie odnajdzie.
Motorem napędowym Pop Artu, jak sama nazwa wskazuje, jest kultura popularna. Masowe media, kultura masowa, Hollywood - tak w skrócie można opisać styl Pop Art. Obrazy na płótnie w tym klimacie będą więc często bogate w sceny z filmów, postacie z wielkiego ekranu czy wielkomiejskie scenerie np. Nowego Jorku. Nie zabraknie też bohaterów fikcyjnych, takich jak postacie z Marvela.

Obrazy na płótnie Pop Art znakomicie wpisują się do nowoczesnych, odważnych wnętrz. Sofa w jaskrawym kolorze? Ekstrawaganckie firanki lub zasłony? Wielki telewizor, domowa dżungla, niestandardowe detale? Właśnie w tym świecie najlepiej sprawdzą się Popartowe obrazy canvas. To styl dla ludzi, którzy lubią odważne podejście do sztuki i niestandardowe, artystyczne rozwiązania. 

Pop Art to otwarcie się na siebie i na ludzi oraz świadome uczestnictwo w dzisiejszym świecie Zachodnim. Nie ma tu miejsca na “stare”, a jeśli jest - to w nowym wydaniu. Staroświeckie obrazy łączą się z nowatorskimi grafikami, odważnymi kolorami i niestandardowymi postaciami, wizerunkami czy grafikami. Dekorowanie domu obrazami Pop Art to nie lada wyzwanie, gdyż nadmiar kolorów może wyglądać nieestetycznie, chaotycznie.

Jednak czy na pewno? Wiele osób zainteresowanych Pop Artem odpowie, że nie ma tu miejsca na “za dużo” albo “zbyt kolorowo”. Właśnie dlatego Pop Art i obrazy na ścianie w tym klimacie sprawdzi się znakomicie u ludzi, którzy za nic mają kulturowe granice i bariery. To styl odważny, śmiały, łamiący z konwenansami i tradycją.

Na takich stronach jak https://revolio.pl znajdziesz obrazy na płótnie Pop Art - idealne do Twojego salonu, sypialni czy kuchni. Oczywiście o ile jesteś ekstrawertykiem lub ekstrawertyczką i  kochasz kulturę Zachodu! Dla fanów bardziej stonowanego stylu polecamy inne nurty wystroju wnętrz, np. obrazy canvas art deco, industrialne lub minimalistyczne. 

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl