Miejsce stylowych ludzi

Biżuteria dla kobiet o alabastrowej cerze

Biżuteria dla kobiet o alabastrowej cerze

Biżuteria powinna zostać odpowiednio dobrana do ubioru, a przede wszystkim do typu urody. Ozdoby świetnie wyglądające na szatynkach o ciemnej karnacji nie będą robiły spektakularnego wrażenia na kobietach o alabastrowej cerze. Jak więc dobrać odpowiednią biżuterię dla pań o jasnej karnacji?

Biżuteria ze złota

Jasny, chłodny odcień karnacji najlepiej komponuje się z biżuteria z białego i różowego złota. Ta wykonana z kruszcu w kolorze żółtym nie będzie wyglądała efektownie lecz wręcz przeciwnie. Sam wzór biżuterii powinien być delikatny, może być również minimalistyczny – zależy od indywidualnych upodobań kobiety, Na jasnej dłoni jeden pierścionek z białego lub różowego złota z brylantem w zupełności wystarczy. Równie udane będzie pokreślenie dłoni bransoletką z różowego złota i kilkoma sznurkowymi – tego typu eklektyczne podejście sprawdza się podczas kompletowania biżuterii. Na szyję wystarczy delikatny łańcuszek z małą przywieszką, która będzie symbolizowała szczęście i nadawała się do noszenia na co dzień – taki wariant pozwoli Cieszyc się biżuterią przez cały czas.

Biżuteria ze srebra

To wariant znacznie tańszy, lecz nie mniej efektowny, bo srebro znakomicie pasuje paniom o nieskazitelnej cerze. W przypadku srebra rekomendujemy biżuterie w rozmiarze XXL – duze bransolety czy kolczyki koła będą najlepszym pomysłem.

bizuteria z kamieniami szlachetnymi

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi

Na skórze pań o alabastrowej cerze, kamienie szlachetne wyglądają wyjątkowo efektownie. Jakie zatem kamienie należy polecić kobietom o jasnej karnacji? Przede wszystkim rubiny – kamienie, które dodają odwagi do podejmowania decyzji, energii życiowej oraz pozwalają odzyskać siły witalne. Polecamy także szmaragdy, które działają kojąco na zszargane nerwy, dzięki swej magicznej zielonej barwie. Urodę kobiet o jasnej cerze wyjątkowo podkreśla też czarny onyks. Wskazany jest dla osób, których praca wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym lub stresem ponieważ zwiększa poziom koncentracji i poprawia skupienie.

Biżuteria za niewielkie pieniądze

Kobiety o alabastrowej cerze powinny postawić na kolor – najbardziej wskazane to czerwony i czarny. Wybierając biżuterie widoczną i wyrazistą należy zdecydować się na podkreślenie jednej części ciała – uszu lub szyi. Jeśli wybieramy uszy należy postawić na długie wiszące kolczyki z chwostami, najlepiej komponujące się z krótkimi włosami lub z fryzurą upiętą do góry.

Można także rozważyć efektowne nausznice, występujące w wielu kształtach i rozmiarach – ich oryginalność zawsze przyciąga wzrok. Jeśli wolisz ozdobić szyję, to skórzany lub aksamitny hoker będzie świetnym rozwiązaniem.

Tak więc – nawet za niewielkie pieniądze, można ozdobić się naprawdę piękna biżuterią.

 

O portalu

Zrelaksuj się czytając artykuły zawarte na naszym portalu. Zainspiruj się nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, czy kreowaniu własnego wizerunku. 

W razie zapytań o możliwość zamieszczenia własnych publikacji skontaktuj się z naszą redakcją pisząc na adres mailowy: redakcja@kolekcjastylu.pl